Položily kabel pod kamerami

11.06.2019

J. Hradec – V noci na 2. května se dvě dámy rozhodly vyřešit svou střevní nouzi způsobem vpravdě...

[přečtěte si celý článek]


Zatajili nález a zlili se z něj

11.06.2019

Třeboň – V noci na neděli 28. dubna zachytila operátorka kamerového systému mladíka (16) z Třeboně,...

[přečtěte si celý článek]


Co nového v zámeckém pivovaru?

01.06.2019

Co a kdy bude s rozpadající se vyhořelou ruinou bývalého zámeckého pivovaru v Jindřichově Hradci,...

[přečtěte si celý článek]


...další články

Krásné články

Důchodkyně porušila vyhlášku. Padají mi tepláky, hájila se žena

08.03.2011Ve středu 9. února byl městský strážník přivolán na hradecké sídliště Vajgar, aby zde umravnil svéráznou důchodkyni, porušující městkou vyhlášku, která zakazuje volné pobíhání psů a jejich majitelům ukládá povinnost uklízet po nich tuhé exkrementy. Důchodkyně ale vše zatloukla a nic platná nebyla ani argumentace svědka, jenž jí navíc sdělil, že lidem dost vadí sprosté nadávky, které na svého psa venku před dětmi pořvává. Na to důchodkyně nazvala svědka blbcem a ještě před strážníkem psa opět na volno vypustila. Toto aktuální porušení vyhlášky odůvodnila tím, že jí padají tepláky a ona nemůže dělat dvě věci naráz. Navrženou blokovku žena následně odmítla a její přestupky byly tudíž postoupeny ke správnímu řízení.

- Valerián Košatý -


[přečtěte si celý článek]

Hendikepovaný mučitel?

05.03.2011

Zrakově postižený muž z J. Hradce měl roky týrat svého vodicího psa. Když mu byla oslepená fenka Tara odebrána, vyfasoval Iris. Proč? Ptají se lidé, přinášející otřesná svědectví.

[přečtěte si celý článek]

Otřesné! Veřejné soulože na Kozím plácku!

05.03.2011

Domeček v poklidném historickém centru Jindřichova Hradce, doslova ve stínu kostelní věže, park nadohled, řeka taky, hlučné silnice naopak daleko… Komu by se to nelíbilo? Říkáte? No tak si zase ty růžové brejle sundejte a vraťte se svižně do reality. Tedy do reality jindřichohradecké. Zdejší historicky nejstarší lokalita kolem tzv. Kozího plácku (Zakostelecké náměstí), v mnohém připomínající Foglarova Stínadla, je na první pohled jedním z nejkouzelnějších míst ve městě, ale život zde není prý zhusta žádný med. To alespoň tvrdí lidé, kteří tady už roky žijí. Před dvaceti lety tu dle jejich slov byl svatý klid, jenže, jak praví klasik, kdeže loňské sněhy jsou...

[přečtěte si celý článek]

Nový starosta Jindřichova Hradce k ožehavým tématům

21.01.2011

„Při sestavování letošního městského rozpočtu budeme muset šetřit skoro všude,“ konstatuje hradecký starosta Ing. Stanislav Mrvka s tím, že určité možnosti úspor, byť nepopulárních, se nabízí i v citlivé oblasti personální. „Od svého nástupu do funkce jsem neorganizoval propuštění žádného zaměstnance úřadu, což ovšem neznamená, že k nevyhnutelným personálním změnám nedojde,“ dodává Mrvka a obratem zdůrazňuje, že se rozhodně nejedná o žádný rozmar vedení úřadu, nýbrž o důsledek faktu, že vláda drasticky „utáhla kohouty“ a nepříjemně překvapeným městským samosprávám vzkázala, ať dělají, co umí.

[přečtěte si celý článek]

Opilý senior v Nové Bystřici

21.01.2011

Podříznu tě! Řval na manželku a oháněl se kapesním nožíkem

[přečtěte si celý článek]

Krize systému na hradecké 4. základní škole?

21.01.2011

4. Základní škola v Jindřichově Hradci má údajně potíže. Na rozdíl od svých pěti „konkurentů“ nemá prý dětem v podstatě co nabídnout a rodiče, pokud mohou, i proto raději volí školu jinou. Nehledě na nelichotivé fámy, jež se kolem této instituce občas šeptají.[přečtěte si celý článek]

První ... 84 85 86 87 Další Poslední